Josef Konečný Žar (1909-1989)
olej, plátno, 1973, 49 x 40 cm, sign. PD Konečný Žar 73, rám
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)