Výkřik
litografie, 1983, 49,3 x 37,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1983, autorský tisk, LD slepotiskové razítko Schoeller Stern
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 240
Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)