Ex libris MuDr. Lubomír Šetlík, PF 1979
2 x litografie, 1979, 1978, 7,5 x 11; 9 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, sign. DU O. Kulhánek 78
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 232
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)