Jiří Suchý (1931)
litografie, 35,5 x 27 cm, sign. PD Jiří Suchý, rám, č. 49/120
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)