Zoja Villalobos-Popovič (1948)
olej, plátno, 2000, 75 x 64 cm, sign. PD Zoja 2000, rám
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)