Jitka Válová (1922-2011)
litografie, 2009, 48,5 x 32 cm, sign. PD J. Válová 09, č. 59/100
Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)