Postavy
litografie, 2009, 48,5 x 32 cm, sign. PD J. Válová 09, č. 4/100
ID: 15
Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
ID: 15