Karel Schadt (1888-1952)
olej, karton, 50 x 65 cm, sign. LD K. Schadt, rám
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)