U Kampy
olej, plátno, 1936, 44,5 x 55 cm, sign. PD K. Holan 36, rám
soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko
ID: 141
Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)