Zima na vesnici
olej, plátno nalepeno na kartonu, 48 x 38 cm, sign. PD K. Holan, rám, vzadu razítko Prověřeno uměleckou komisí svazu výt. umělců
soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko
ID: 140
Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)