Kletba
litografie, 2010, 32,5 x 49,5 cm, sign. DU Načeradský 2010
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 14
Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)