Venkovské stavení
olej, lepenka, 24,5 x 33 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, malíř, loutkař, absolvent pražské AVU, člen krajinářské školy prof. J. Mařáka, jehož dílem byl ovlivněn stejně jako tvorbou Antonína Slavíčka či Rudolfa von Ottenfeld. Bubeníčkovým hlavním tématem bylo ztvárnění českého venkova a jeho proměn během plynutí jednotlivých ročních období. Jeho typická bohatá a jasná barevnost se stala jeho rukopisem
ID: 138
Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu