Čtenářka dopisu
olej, plátno, 18.-19. století, 99,5 x 76,5 cm, restaurováno, protržené plátno
Literatura: předloha publikována v časopisu Světový zdroj zábavy a poučení č. 59, článek Poslíčci lásky - milostné dopisy, vydal Dr. Ot. Štorch - Marien, Praha 1941
ID: 129
Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu