U moře
akvarel, tempera, papír, 1943, 31,6 x 42,8 cm, sign. LD nečitelně
ID: 8
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:26
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
ID: 8
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)