Indián s henryovkou
akvarel, tuš, běloba, papír, 26,5 x 18,5 cm, sign. LD s věnováním Zorce strýc Vašek K. 87, pasparta
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 50
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:12
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids