Indián s henryovkou
akvarel, tuš, běloba, papír, 26,5 x 18,5 cm, sign. LD s věnováním Zorce strýc Vašek K. 87, pasparta
ID: 50
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:12
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu