Ves u přehrady
akvarel, fix, papír, 24,8 x 35,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný, pokrčený a v rozích proděravěný papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 31
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:56
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids