Ves u přehrady
akvarel, fix, papír, 24,8 x 35,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný, pokrčený a v rozích proděravěný papír
ID: 31
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:56
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)