Zima pod Antýglem
olej, malířská lepenka, 1987, 11 x 28,5 cm, sign. LD, pasparta, na zadní straně popsáno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 25
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:10
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids