Zima pod Antýglem
olej, malířská lepenka, 1987, 11 x 28,5 cm, sign. LD, pasparta, na zadní straně popsáno
ID: 25
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:10
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)