Petrov
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, sign. PD
ID: 24
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:50
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
ID: 24
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)