Vybraná společnost
olej, plátno, 21 x 26 cm, sign. PD, rám, rám poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 23
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:08
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids