Vybraná společnost
olej, plátno, 21 x 26 cm, sign. PD, rám, rám poškozen
ID: 23
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:08
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
ID: 23
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)