Krajina s poli
akvarel, papír, 39,2 x 65,8 cm, sign. LD nečitelně
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 12
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:34
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids