Krajina s poli
akvarel, papír, 39,2 x 65,8 cm, sign. LD nečitelně
ID: 12
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:34
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
ID: 12
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)