MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 90)
kolorovaná litografie, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU S. Bursík, č. 43/125
Antiqari.at Radhošťská
pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
ID: 83
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:06
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)