Ruce
litografie, 12 x 6 cm, sign. DU V. Komárek
ID: 653
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:44
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu