PF, Bez názvu
1x olej, papír, 1x litografie, 1980, 1981, 16 x 8; 13,5 x 10 cm, sign. PD Kadrnožka
ID: 647
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:38
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids