PF, Bez názvu
1x olej, papír, 1x litografie, 1980, 1981, 16 x 8; 13,5 x 10 cm, sign. PD Kadrnožka
ID: 647
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:38
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)