Tři králové
litografie, 1982, 12 x 8,5 cm, sign.DU K. Beneš 82, č. 76/200
ID: 624
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:15
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
ID: 624
Auction price: 150 CZK (7 €)
Current price: 150 CZK (7 €)