Tři králové
litografie, 1982, 12 x 8,5 cm, sign.DU K. Beneš 82, č. 76/200
ID: 624
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:15
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
ID: 624
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)