Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)
litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 620
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:11
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu