Mrazík
litografie, 12 x 17,8 cm, sign. PD
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 619
Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:10
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 619
Auction price: 80 CZK (4 €)
Current price: 80 CZK (4 €)