Mrazík
litografie, 12 x 17,8 cm, sign. PD
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
ID: 619
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:10
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu