Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)
litografie, 1964, 8,1 x 11,3 cm, sign. PD Hlinovský 64, použito jako PF
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 61
Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 12:46
Current price: 30 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids