Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)
litografie, 1964, 8,1 x 11,3 cm, sign. PD Hlinovský 64, použito jako PF
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. SChenka a Hejného
ID: 61
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:46
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)