Klaun a děvčátko (PF 1938)
litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 59
Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 11:27
Current price: 30 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids