MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 92)
litografie, 1991, 12,2 x 18,6 cm, sign. PD Spytimír Bursík, papír uprostřed přeložen
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 555
Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:06
Current price: 30 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids