PF 1990
litografie, 1989, 8 x 12,2 cm, sign. PD Blanka Velová, č. 187/200
žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze
ID: 541
Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:52
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu