PF 1971
litografie, 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Řimnáč, č. 16/20
ID: 527
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:38
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
ID: 527
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)