Pergamen
litografie, 1965, 13,7 x 10,3 cm, sign. PD Jan Rambousek, PF 1966
ID: 520
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:31
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)