Paleta - Ex libris František Dvořák
litografie, 1981, 8,3 x 15,1 cm, sign. PD Michaela L. R., 81/100
žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
ID: 500
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:11
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)