PF 1988
litografie, 1987, 18,5 x 27,5 cm, sign. PN Jiří Karmazín
žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
ID: 473
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:44
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu