PF 1960
litografie, 1959, 12,5 x 13,5 cm, sign. PD Jan Halla
ID: 443
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:14
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu