Ledečko PF 1975 Vilém Šmidt
litografie, 1974, 7,6 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Bouda
ID: 380
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:11
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)