MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 99)
litografie, 1998, 14,8 x 20,5 cm, sign. DU S. Bursík, č. 84/100, papír uprostřed přeložen
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 31
Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 12:08
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids