MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 99)
litografie, 1998, 14,8 x 20,5 cm, sign. DU S. Bursík, č. 84/100, papír uprostřed přeložen
Antiqari.at Radhošťská
pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
ID: 31
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:08
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)