PF 1989
litografie, 1988, 15,5 x 3,5 cm, sign. PD Hašpicová, č. 152/200
ID: 308
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:39
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
ID: 308
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)