PF 1962
litografie, 1961, 10,8 x 16,7 cm, sign. PD Ladislav Ehrlich
žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
ID: 307
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:17
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)