PF 1961
litografie, 1960, 15 x 11 cm, sign. PD Ladislav Ehrlich
žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
ID: 304
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:20
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)